Współpraca

t

Jak dołączyć do Lifewave?

System dystrybucji Lifewave działa przez bezpośrednie rekomendacje obecnych członków Programu Partnerskiego. Podając numer ID partnera możesz zamówić jeden z kilku pakietów produktowych aby zacząć swoją współpracę. Rejestracja umożliwia zamawianie produktu po cenach hurtowych oraz korzystania z możliwości finansowych Programu Partnerskiego. Rejestracja do niczego nie zobowiązuje, a swoje członkostwo możesz anulować w każdej chwili.


i

Dostępne pakiety rekrutacyjne

Do Lifewave dołączasz wybierając jeden z pakietów startowych. Pakiety różnią się między sobą ilością paczek produktu, a im większy pakiet zamawiasz tym taniej wychodzi jedna paczka produktu. W zależności od możliwości finansowych najniższy pakiet kosztuje 100$ netto (2 paczki produktu) a najdroższy 1500$ netto (40 paczek).

Plan marketingowy

Bez względu na to, czy chcesz dodatkowo zarobić 500 PLN pomagając innym ludziom dzięki Lifewave czy chcesz zbudować dochód rzędu 50,000 PLN miesięcznie profesjonalnie budując markę Lifewave w Polsce Twoje wynagrodzenie będzie adekwatne do Twojej wiedzy, działań i konsekwencji. Jest to model franczyzowy, który może zacząć każdy bez względu na wiek, płeć czy doświadczenie zawodowe. Zarabiasz na kilka sposobów a firma wypłaca do 60% zarobionych pieniędzy osobom, które angażują się w rozwój marki w Polsce.

Skorzystaj z formularza kontaktowego, aby dowiedzieć się o możliwościach współpracy.