O projekcie LifewaveTeam.PL

Dołącz do projektu społecznościowego LifewaveTeam.PL i zbuduj swoją przyszłość z Lifewave!

O projekcie LifewaveTeam.PL - kim jesteśmy?

Jesteśmy Zespołem Niezależnych Dystrybutorów, podchodzących do projektu Lifewave z pasją oraz zaangażowaniem. Budujemy ten biznes profesjonalnie. Naszą misją jest poprawa jakości życia wszystkich ludzi, zarówno jeśli chodzi o aspekt zdrowotny oraz finansowy, ale także rozwoju osobistego i uwolnienia własnego potencjału. W części wewnętrznej serwisu znajdziesz wiele protokołów i filmów wideo, dzięki którym pokochasz pomaganie innym w kwestii zdrowotnej, a także gotowy system krok po kroku, co musisz zrobić, aby współpracując z Lifewave uzyskać wysoki, stabilny, powtarzający się dochód.

jesionka szkolenie zdjęcie grupowe

Do kogo skierowany jest ten projekt?

Doświadczenie mówi nam, że ludzie dołączają do projektu Lifewave i naszego zespołu LifewaveTeam.PL z kilku powodów:

1. Unikalny produkt

Technologia Lifewave przez wielu jest nazywana medycyną przyszłości. Jest to jedna z najlepiej przebadanych technologii na rynku, dzięki czemu jest bezpieczna. Posiada ona ponad 70 badań klinicznych i kilka patentów potwierdzających skuteczność działania i co najważniejsze pomaga odzyskać zdrowie i wręcz przywrócić organizm do “ustawień fabrycznych”. Jest to pierwsza bezprzewodowa technologia, która komunikuje się z ciałem i wydaje komunikaty typu: zredukuj ból i stan zapalny, zredukuj stres, podnieś produkcję kluczowych dla zdrowia substancji takich jak: glutation, karnozyna, melatonina itd.

2. Możliwości finansowe

Faktem jest, że na wejściu każdej przełomowej technologii ludzie zarabiali ogromne pieniądze. Czy to były telefony komórkowe, czy to był Internet, tak samo tutaj mamy do czynienia z prawdziwą rewolucją, jeśli chodzi o branże zdrowotną czy medyczną. I to jest wielka szansa dla wielu osób na zmianę swojego życia, ponieważ Lifewave posiada w swojej ofercie produkty, które są bezpieczne, działają natychmiastowo, na które nie trzeba nikogo przekonywać czy namawiać, wystarczy poinformować, że taka technologia istnieje i pokazać jej działanie. Bo nawet nie musisz wiedzieć jak ta technologia dokładnie technicznie działa, aby czerpać ogromne korzyści z jej stosowania. Tak samo, jak nie zastanawiasz się, jak to możliwe rozmawiać z kimś przez telefon, kto jest na drugiej półkuli świata, tylko w prosty sposób wybierasz numer i dzwonisz.

3. Chęć wnoszenia wartości do życia innych ludzi

Mamy wrażenie, że to jest najistotniejszy powód, dla którego ludzie dołączają do tego projektu. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że “interes robiony tylko i wyłącznie dla pieniędzy… jest kiepskim interesem”. I całkowicie się z tym zgadzamy.

To co jest wyjątkowe w projekcie Lifewave, to fakt, że pieniądze, które zarabiasz są tylko skutkiem ubocznym tego, ilu osobom już pomogłeś oraz ile wartości wniosłeś do życia innych ludzi.

Dlatego serdecznie zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu! Skontaktuj się z nami już teraz.

Jak dołączyć do projektu LifewaveTeam.PL?

To jest bardzo proste! Każdy, kto jest członkiem projektu społecznościowego LifewaveTeam.PL jest również zaangażowany w projekt Lifewave pod kątem zdrowotnym i/lub biznesowym. Prościej mówiąc, posiada konto w Lifewave z unikalnym numerem ID. Rejestracji do Lifewave dokonujesz na stronie www.lifewave.com, podając numer ID jednego z konsultantów naszej grupy.

Aby wybrać odpowiednią osobę, dowiedzieć się więcej na temat projektu Lifewave i uzyskać odpowiedzi na Twoje pytania, skontaktuj się z nami klikając tutaj (KONTAKT).

Ważna uwaga.

LifewaveTeam.PL jest prywatną platformą edukacyjną, która ma za zadanie przekazywać informację dotyczącą technologii Lifewave. Portal jest prowadzony przez niezależnych konsutantów Lifewave w Polsce. Portal nie sprzedaje produktów firmy Lifewave ani żadnych innych firm. Portal LifewaveTeam.PL nie udziela konsultacji medycznych oraz nie ma na celu zastępowania porad medycznych. W celu właściwej diagnozy prosimy skontaktować się z wykwalifikowanym personelem medycznym lub lekarzem. Produkty firmy Lifewave opisywane na portalu nie mają na celu diagnozować oraz leczyć.

Fragment ze szkolenia weekendowego LifewaveTeam.PL