Firma LifeWave

Informacje o firmie

Obejrzyj krótki film o Lifewave!

Założycielem firmy LifeWave INC jest David Schmidt, amerykański naukowiec który pracując na zlecenie Wojska Stanów Zjednoczonych opracował przełomową technologię medyczną umożliwiającą na bezprzewodową komunikację z ciałem.

LifeWave INC została założona w 2004 roku. Siedziba firmy znajduje się w Stanach Zjednoczonych (La Jolla, Carlifornia). Obecnie firma posiada 3 laboratoria w Europie i Azji, gdzie produkowane są produkty Davida Schmidta pod ścisłą kontrolą amerykańskiej Agencji Kontroli Leków (FDA). W Europie produkty wysyłane są z laboratorium w Irlandii.

Produkty firmy LifeWave adresują różne potrzeby klientów: redukcję bólu, zwiększenie energii, poprawę jakości snu, zwiększenie odporności organizmu, przyspieszenie detoksykacji, redukcję stresu a nawet spowolnienie procesów starzenia. Więcej na temat każdego produktu znajdą Państwo w zakładce „Produkty”.

Skuteczność produktów LifeWave oraz szybkość ich działania na ludzki organizm została udokumentowana ponad 70 niezależnymi badaniami z czego część z nich doczekała się publikacji w prestiżowych czasopismach medycznych.

Obecnie LifeWave INC jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży zdrowotnej na świecie wysyłając swoje produkty do klientów z ponad 100 krajów na świecie.

Dlaczego Lifewave?

Obecnie rynek oferuje szeroką gamę produktów, dlaczego klient miałby wybrać ofertę firmy LifeWave?

Poniżej znajduje się kilka powodów, dla których w ponad 100 krajach ludzie tacy jak Ty już wybrali firmę LifeWave jako numer jeden w dziedzinie zdrowia i dobrego samopoczucia:

 • Udokumentowany, stabilny rozwój od 2004 roku
 • Poparcie olimpijskich i zawodowych sportowców z całego świata
 • Obecność na liście najszybciej rozwijających się firm prywatnych czasopisma Inc. Magazine w roku 2009, 2010 i 2011
 • Centra realizacji jednoczesnych przesyłek w ponad 100 krajach świata
 • Produkty opracowane na podstawie rzetelnych badań i ponad 70 testów klinicznych
 • Poparcie Suzanne Somers, czołowej zwolenniczki zdrowego trybu życia, znanej osobistości i osiągającej sukcesy pisarki
 • Miliony dolarów wypłacane dystrybutorom w prowizjach każdego roku
 • Rozwiązania technologiczne i produkty zalecane przez lekarzy na całym świecie
 • Produkty naprawdę przynoszące natychmiastowe efekty
 • Produkcja na terenie firmy zapewniająca kontrolę jakości i procesu wytwarzania
 • Najnowocześniejsze oprogramowanie i systemy szkoleniowe dla dystrybutorów
 • Członkostwo w organizacji Direct Selling Association (DSA)

Od roku 2004 firma LifeWave jest rodziną, której rozproszeni po świecie członkowie poświęcają się polepszaniu jakości życia innych.

Filarami przedsiębiorstwa są: zaangażowanie w dostarczanie nowatorskich produktów, których nie można otrzymać nigdzie indziej, stabilność oraz tworzenie niezwykłych możliwości wspieranych najnowocześniejszymi szkoleniami i systemami biznesowymi dostępnymi w danym czasie.

Ponadto przynależność do organizacji Direct Selling Association (DSA) zapewnia naszym członkom gwarancję, że stanowią część firmy rygorystycznie przestrzegającej zasad etycznych.  Poniżej przedstawiono informacje na temat historii firmy LifeWave oraz zaangażowania w pomoc środowiskom, w których pracujemy i żyjemy.

Kim jest David Schmidt?

img-corpshots-davidDavid Schmidt – genialny naukowiec, twórca technologii LifeWave oraz właściciel firmy LifeWave INC dostarczającej produkty do zachwyconych klientów w ponad 100 krajów świata.

Doświadczenie Davida Schmidta w tworzeniu nowych technologii sięga ponad 20 lat. Zdobył dyplomy w Zarządzaniu Systemami Informacji i Biologii na Uniwersytecie Pace w Nowym Yorku. Po ukończeniu uczelni David zaangażował się w kilka projektów badawczych. Jedną z nich była firma Advanced Applications Group, która specjalizowała się w tworzeniu nowych technologii zarówno dla Wojska Stanów Zjednoczonych jak i dla komercjalnego użytku.

W czasie pracy dla AAG David opracował nowe metody produkcji Tlenu i Wodoru tworząc prototypy turbin generującej energię oraz silniki do rakiet nowej generacji.

Za te odkrycia David Schmidt został wyróżniony honorowym doktoratem przez Prof. Alexandra Marinaccio z International Hall of Fame. Dodatkowo za swoją pracę nad systemami generującymi tlen które opracował dla firm General Dynamics i Narynarki Wojennej zostastał zaproszony do zamkniętego projektu Wojska Stanów Zjednoczonych gdzie naukowcy pracowali nad łodzią podwodną nowej generacji w którym David miał za zadanie zwiększyć prawdopodobieństwo przeżycia wojskowych.

Technologia LIfeWave powstała po ponad 3 intensywnych latach badań, które David Schmidt prowadził nad naturalnymi sposobami zwiększenia energii i wytrzymałości przez studiowanie bezprzewodowej komunikacji z komórkami ludzkiego ciała. Po pierwszych niezależnych badaniach nad skutecznością swojej technologii i ogromnym zainteresowaniem lekarzy i sportowców David założył firmę LifeWave, która zajęła się dostarczaniem jego urządzeń do klientów na całym świecie. Obecnie LifeWave jest jedna z najszybciej rozwijających się firm w branży zdrowotnej.

David Schmidt oprócz pracy badawczej podróżuje po świecie prowadząc wykłady na prestiżowych uczelniach medycznych i sympozjach. Między innymi był on jednym z gości zaproszonych na konferencję TESLI, gdzie miał okazję prezentować działanie swojej technologii przed naukowcami z całego świata.

Dane adresowe Lifewave

LIFEWAVE® U.S. BIURO GŁÓWNE

1020 Prospect Street Suite 200, La Jolla, CA 92037
Tel: (858) 459-9876 / Fax: (858) 459-9876
Dział obsługi klienta
od 7:00 do 22:00pm EST / Poniedziałek — Piątek
Tel: +1(866) 420-6288 lub +1(678) 233-0181
Fax: +1(678) 730-2980
customerservice@lifewave.com

LIFEWAVE® EUROPA

Europejskie Centrum Obsługi Klientów
9:00 – 17:30pm (GMT) / Poniedziałek — Piątek
Tel: +353 (0)91 874 600 / Fax: +353 (0)91 874 655
customerserviceeu@lifewave.com