Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Kliknij na pytanie, aby zobaczyć odpowiedź.

Jak plastry działają skoro nic z nich nie wnika do ciała?

Nietransdermalne plastry pośrednio aktywują naturalną zdolność organizmu do samouzdrawiania oraz wywierają wpływ na przepływ energii w całym ciele bez konieczności użycia leków, stymulantów czy też igieł.

Czy plastry są bezpieczne w użyciu?

Plastry Lifewave są nietransdermalne, oznacza to, że nic nie przedostaje się przez skórę do ciała. Dodatkowo w ich konstrukcji zastosowano hipoalergiczną warstwę klejącą. Akupresura od dawna znana jest z bezpieczeństwa i skuteczności. Jednak w przypadku zaburzeń stanu zdrowia powinieneś skontaktować się z lekarzem przed zastosowaniem produktów LifeWave.

Czy plastry zostały poddane niezależnym badaniom klinicznym?

LifeWave posiada wiele badań kontrolowanych placebo przeprowadzonych z podwójną ślepą próbą, które pokazują zaskakujące wyniki z użyciem plastrów. Należy zapoznać się z kompletem badań dostępnych na stronie głównej producenta pod adresem www.lifewave.com/research.asp.

Jak długo mogę nosić plastry na ciele?

Plastry mogą być naklejone bezpośrednio na skórze do 12 godzin. Wyrzuć plastry po użyciu i zastosuj nowy w innym miejscu.

Gdzie naklejać plastry, aby osiągnąć najlepsze rezultaty?

Każdy z plastrów ma swoją własną listę punktów zalecanych do stosowania, wraz ze szczegółowym opisem znajdziesz na stronach poświęconych poszczególnym produktom.

Czy muszę być ekspertem w dziedzinie akupunktury, akupresury czy homeopatii aby korzystać z plastrów?

Absolutnie NIE. Można skutecznie korzystać z plastrów, stosując się jedynie do standardowych punktów podanych przez producenta na ulotce.

Czy można stosować kilka plastrów jednocześnie?

Tak. Możliwe jest stosowanie różnych rodzajów plastrów jednocześnie, aby zwiększyć korzyści wynikające z ich używania.

Jak przechowywać plastry Lifewave?

Poddane wysokim temperaturom oraz pod wpływem długotrwałego wystawiania na światło słoneczne plastry zaczną ulegać rozkładowi (podobnie do jakichkolwiek innych produktów, takich jak na przykład witaminy). W celu zapewnienia maksymalnej trwałości, plastry LifeWave należy przechowywać w temperaturze pomiędzy 10 a 27 stopni Celsjusza oraz pomiędzy 40-60% wilgotności względnej powietrza. Innymi słowy, plastry należy przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.

Nie przechowuj plastrów w pobliżu obszarów wytwarzających silne pola elektromagnetyczne, takie jak mikrofalówka czy też inne urządzenia zasilane elektrycznie. Odnośnie lekarzy, nie należy przechowywać plastrów w pobliżu urządzeń rentgenowskich lub innego sprzętu diagnostycznego.

Nie trzymaj plastrów w samochodzie ani własnej kieszeni. Plastry aktywują się w momencie pojawienia się w zasięgu Twojego pola energetycznego, nawet bez konieczności odsłaniania warstwy samoprzylepnej. Z tego powodu nie należy przechowywać plastrów w portfelu, kieszeni lub w dowolnym innym miejscu na ciele dopóki nie planujesz ich używać.

Czy każdy może używać plastrów LifeWave?

Każdy będący w poważnym stanie zdrowotnym powinien skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia przed zastosowaniem plastrów. Ponadto, kobiety w ciąży oraz na etapie karmienia piersią nie powinny stosować plastrów LifeWave.

Dlaczego nie odczułem ulgi w bólu?

Może być kilka powodów, dla których jeszcze nie odczułeś ulgi w bólu, najczęstszym z nich jest odwodnienie. Wypij 1-2 szklanki wody, odczekaj 1-2 minuty i ponownie zastosuj plastry. A także wypróbuj innych miejsc zalecanych przez producenta. Doświadczenie udowodniło, że któreś z zalecanych miejsc w końcu przyniesie oczekiwane rezultaty.

Po jakim czasie od naklejenia plastrów IceWave mogę się spodziewać odczucia ulgi w bólu?

Mimo iż jest to kwestia indywidualna, wiele osób odczuwa ulgę w bólu już po kilku minutach, a nawet sekundach od naklejenia plastra.

Jak zakładać plastry w przypadku bólu całego ciała?

Należy nakleić BIAŁY plaster na podeszwie PRAWEJ nogi (ok. 1/3 długości stopy od palców), a BRĄZOWY plaster symetrycznie na podeszwie LEWEJ nogi. (Punkt Nerka 1 [K1]).

Gdzie zakładać plastry w przypadku bólu kolan?

Naklej BRĄZOWY plaster na wewnętrznej stronie kolana, a BIAŁY plaster na zewnętrznej stronie kolana.

W jakich przypadkach powinno się zastosować BIAŁY plaster bezpośrednio w miejscu bólu zamiast BRĄZOWEGO?

Praktyka kliniczna wykazała, że stosowanie BIAŁEGO plastra bezpośrednio w miejscu bólu działa doskonale w przypadku starego lub przewlekłego bólu. Ta odwrócona polaryzacja może okazać się skuteczna w zrównoważeniu przepływu energii i uruchomieniu procesów zdrowienia. Możesz również spróbować użyć BIAŁY plaster zamiast BRĄZOWEGO po wypróbowaniu wszystkich sugerowanych opcji zastosowania BRĄZOWEGO plastra w miejscu bólu.

Ile plastrów mogę nakleić jednocześnie?

W szczególnych okolicznościach można użyć dodatkowych zestawów plastrów, jednakże zastosowanie jednego do dwóch zestawów plastrów z reguły wystarcza.

Czy mogę zastosować plastry IceWave do leczenia choroby?

Lifewave NIE leczy, łagodzi czy zapobiega jakiejkolwiek chorobie czy schorzeniu. Jeżeli Twój stan zdrowia jest poważny i masz pytania dotyczące plastrów to zalecany jest kontakt z lekarzem lub specjalistą służby zdrowia przed użyciem opatentowanych plastrów do fototerapii Lifewave.

Kiedy należy zastosować Energy Enhancer zamiast innych plastrów?

Powinieneś zastosować plastry Energy Enhancer, kiedy potrzebujesz zwiększyć produkcję energii, poprawić wyniki sportowe dzięki zwiększeniu wydolności oraz wytrzymałości, a także w celu ogólnej poprawy samopoczucia.

Co powinienem odczuć, nosząc plastry Energy Enhancer?

Mimo iż jest to kwestia indywidualna, podczas używania plastrów powinien być odczuwalny podwyższony i stabilny poziom energii. Dotyczy to również wzrostu w dostrzeganym poziomie energii i wytrzymałości. Początkowo możliwe jest występowanie objawów detoksykacji.

Kiedy należy używać plastrów Energy Enhancer?

Plastry Energy Enhancer przeznaczone są dla osób, które chcą poprawić wytwarzanie energii w organizmie, wyniki sportowe i wytrzymałość, a także pozytywnie wpłynąć na swoje ogólne samopoczucie.

Co powinnam czuć, nosząc plaster Silent Nights?

Możliwe jest odczuwanie senności. Innym wynikiem działania plastrów jest spokojniejszy sen, który gwarantuje poczucie wypoczęcia po przebudzeniu. Nakleić sobie około 1 godzinę przed snem.

Czy plastry Silent Nights były badane?

Tak. Badania udowodniły, że plastry Silent Nights zapewniają poprawę jakości snu i zwiększenie jego ilości.

Kiedy należy używać plastrów Silent Nights?

Zaleca się naklejenie plastra 1-2 godziny przed snem i stosowanie aż do momentu wstania z łóżka.

Jakie korzyści są związane ze stosowaniem plastrów SP6 Complete?

Plastry SP6 Complete pomagają kontrolować i regulować apetyt oraz zmniejszyć uczucie łaknienia.

Co powinnam odczuć, nosząc plaster SP6 Complete?

Mimo iż jest to kwestia indywidualna, powinno nastąpić zmniejszenie uczucia głodu i łaknienia.

W jaki sposób działają plastry SP6 Complete?

Plastry stymulują znajdujące się na ciele punkty akupunkturowe, które przez wieki były wykorzystywane do regulacji i kontroli apetytu.

Czy można używać plastry SP6 Complete razem z innymi plastrami LifeWave?

Tak. Możliwe jest stosowanie plastrów SP6 Complete w połączeniu z plastrami Y-age Glutathione, co pomaga kontrolować apetyt przy jednoczesnym wspomaganiu detoksykacji w celu uzyskania dodatkowej utraty wagi.

Czym jest glutation i jakie korzyści przynosi?

Glutation jest głównym przeciwutleniaczem i pomaga w detoksykacji organizmu oraz neutralizacji wolnych rodników, wspierając tym samym układ odpornościowy.

Co powinienem czuć, nosząc plaster Y-age Glutathione?

Ponieważ glutation jest przeciwutleniaczem, możliwa jest do odczucia poprawa poziomu energii i ogólnego samopoczucia. Glutation pomaga w usuwaniu toksyn z organizmu, dlatego można też odczuwać objawy detoksykacji, takie jak: ból gardła, ból głowy, zmęczenie lub nudności. W takim przypadku należy po prostu zdjąć plaster i wypić dodatkową ilość wody.

Po jakim czasie mogę się spodziewać efektów używania plastrów Y-age Glutathione?

Mimo iż jest to kwestia indywidualna, wiele osób zauważa natychmiastową reakcję detoksykacji i wstępną poprawę poziomu energii po kilku dniach używania plastrów. Dla uzyskania bardziej zauważalnych efektów odmładzających zalecane jest stosowanie plastrów Y-age przez 90 dni.

Czym jest karnozyna i jakie korzyści przynosi?

Karnozyna jest substancją odżywczą, naturalnie występującą w organizmie człowieka. Jej wytwarzanie słabnie z wiekiem. Badania naukowe dotyczące karnozyny pokazują, że odgrywa ona kluczową rolę dla zdrowia każdego z nas oraz że ma wyjątkową właściwość przekształcania starych komórek w nowe, zdrowe komórki.

Co powinnam czuć, nosząc plaster Y-age Carnosine?

Tak jak w przypadku pozostałych plastrów Y-age, początkowo możliwe jest występowanie objawów detoksykacji. Niektóre osoby zauważyły, że plastry Y-age Carnosine działają na nie uspokajająco. Jeśli tak jest również w Twoim przypadku, proponujemy spróbować nosić plastry wieczorem.

Po jakim czasie mogę się spodziewać efektów używania plastrów Y-age Carnosine?

Mimo iż jest to kwestia indywidualna, wiele osób zauważa natychmiastową reakcję detoksykacji i wstępną poprawę poziomu energii po kilku dniach używania plastrów. Dla uzyskania bardziej zauważalnych efektów odmładzających zalecane jest stosowanie plastrów Y-age przez 90 dni.

Jakie korzyści są związane ze stosowaniem plastrów Y-age Aeon?

Plastry Aeon zostały przetestowane klinicznie pod względem niwelowania zarówno stresu, jak i stanów zapalnych, dwóch głównych przyczyn starzenia.

Co powinienem czuć, nosząc plaster Y-age Aeon?

Początkowo możliwy jest brak jakichkolwiek odczuć, jednak wiele osób zauważa zwiększony poziom energii i ogólną poprawę samopoczucia. Tak jak w przypadku pozostałych plastrów Y-age, początkowo możliwe jest występowanie objawów detoksykacji.

Po jakim czasie mogę się spodziewać efektów używania plastrów Y-age Aeon?

Mimo iż jest to kwestia indywidualna, wiele osób zauważa natychmiastową reakcję detoksykacji i wstępną poprawę poziomu energii po kilku dniach używania plastrów. Dla uzyskania bardziej zauważalnych efektów odmładzających zalecane jest stosowanie plastrów Y-age przez 90 dni.

Oświadczenie o zrzeczeniu się odpowiedzialności

Informacje dotyczące produktów LifeWave, strony internetowe i materiały dodatkowe nie były oceniane przez organy regulacyjne i nie diagnozują, nie leczą i nie zapobiegają chorobom ani innym dolegliwościom zdrowotnym. Treści przekazywane przez LifeWave są sumaryczne, ogólne i podawane jedynie w celach informacyjnych. Nie ignoruj żadnej porady medycznej ani nie przesuwaj terminu wizyty u lekarza z powodu informacji znalezionych na naszych stronach internetowych lub w materiałach dodatkowych. Skorzystaj z porady lekarza pierwszego kontaktu lub pracownika służby zdrowia w związku z zastosowaniem się do opinii lub zaleceń w kontekście własnych objawów lub dolegliwości, gdyż popularne choroby miewają różne symptomy i oznaki. Zawsze korzystaj z porady lekarza, zanim rozpoczniesz nowe leczenie, dietę lub program treningowy. W żaden sposób nie odpowiadamy za uszkodzenia i kontuzje osób lub mienia spowodowane korzystaniem produktów, informacji, pomysłów bądź instrukcji zawartych w dostarczanych materiałach. LifeWave zastrzega sobie prawo do zmiany lub zaprzestania publikacji, w dowolnym momencie, elementów zawierających nasze informacje.

Chcesz przetestować produkt bądź masz pytania?

Skontaktuj się z osobą, która poleciła Ci tę stronę

bądź skorzystaj z formularza kontaktowego (kliknij tutaj)