Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Kliknij na pytanie, aby zobaczyć odpowiedź.

Jak działają bioelektrody skoro nic z nich nie wnika do ciała?

Nietransdermalne bioelektrody pośrednio aktywują naturalną zdolność organizmu do samouzdrawiania oraz wywierają wpływ na przepływ energii w całym ciele bez konieczności użycia leków, stymulantów czy też igieł.

Czy bioelektrody są bezpieczne w użyciu?

Bioelektrody są nietransdermalne, oznacza to, że nic nie przedostaje się przez skórę do ciała. Dodatkowo w ich konstrukcji zastosowano hipoalergiczną warstwę klejącą. Akupresura od dawna znana jest z bezpieczeństwa i skuteczności. Jednak w przypadku zaburzeń stanu zdrowia powinieneś skontaktować się z lekarzem przed zastosowaniem produktów LifeWave.

Czy bioelektrody zostały poddane niezależnym badaniom klinicznym?

LifeWave posiada wiele badań kontrolowanych placebo przeprowadzonych z podwójną ślepą próbą, które pokazują zaskakujące wyniki z użyciem bioelektrod. Należy zapoznać się z kompletem badań dostępnych na stronie głównej producenta pod adresem www.lifewave.com/research.asp.

Jak długo mogę nosić bioelektrody na ciele?

Bioelektrody mogą być naklejone bezpośrednio na skórze do 12 godzin. Wyrzuć bioelektrodę po użyciu i zastosuj nową w innym miejscu.

Gdzie naklejać bioelektrody, aby osiągnąć najlepsze rezultaty?

Każda z bioelektrod ma swoją własną listę punktów zalecanych do stosowania, wraz ze szczegółowym opisem znajdziesz na stronach poświęconych poszczególnym produktom.

Czy muszę być ekspertem w dziedzinie akupunktury, akupresury czy homeopatii aby korzystać z bioelektrod?

Absolutnie NIE. Można skutecznie korzystać z bioelektrod stosując się jedynie do standardowych punktów podanych przez producenta na ulotce.

Czy można stosować kilka bioelektrod jednocześnie?

Tak. Możliwe jest stosowanie różnych rodzajów bioelektrod jednocześnie, aby zwiększyć korzyści wynikające z ich używania.

Jak przechowywać bioelektrody Lifewave?

Poddane wysokim temperaturom oraz pod wpływem długotrwałego wystawiania na światło słoneczne bioelektrody zaczną ulegać rozkładowi (podobnie do jakichkolwiek innych produktów takich jak na przykład witaminy). W celu zapewnienia maksymalnej trwałości bioelektrody LifeWave należy przechowywać w temperaturze pomiędzy 10 a 27 stopni Celsjusza oraz pomiędzy 40-60% wilgotności względnej powietrza. Innymi słowy, bioelektrody należy przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.

Nie przechowuj bioelektrod w pobliżu obszarów wytwarzających silne pola elektromagnetyczne, takie jak mikrofalówka czy też inne urządzenia zasilane elektrycznie. Odnośnie lekarzy, nie należy przechowywać bioelektrod w pobliżu urządzeń rentgenowskich lub innego sprzętu diagnostycznego.

Nie trzymaj bioelektrod w samochodzie ani własnej kieszeni. Bioelektrody aktywują się w momencie pojawienia się w zasięgu Twojego pola energetycznego, nawet bez konieczności odsłaniania warstwy samoprzylepnej. Z tego powodu nie należy przechowywać bioelektrod w portfelu, kieszeni lub w dowolnym innym miejscu na ciele dopóki nie planujesz ich używać.

Czy każdy może używać bioelektrod LifeWave?

Każdy będący w poważnym stanie zdrowotnym powinien skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia przed zastosowaniem bioelektrod. Ponadto, kobiety w ciąży oraz na etapie karmienia piersią nie powinny stosować bioelektrod LifeWave.

Dlaczego nie odczułem ulgi w bólu?

Może być kilka powodów, dla których jeszcze nie odczułeś ulgi w bólu, najczęstszym z nich jest odwodnienie. Wypij 1-2 szklanki wody, odczekaj 1-2 minuty i ponownie zastosuj bioelektrody. A także wypróbuj innych miejsc zalecanych przez producenta. Doświadczenie udowodniło, że któreś z zalecanych miejsc w końcu przyniesie oczekiwane rezultaty.

Po jakim czasie od naklejenia bioelektrod IceWave mogę się spodziewać odczucia ulgi w bólu?

Mimo iż jest to kwestia indywidualna, wiele osób odczuwa ulgę w bólu już po kilku minutach, a nawet sekundach od założenia bioelektrody.

Jak zakładać bioelektrody w przypadku bólu całego ciała?

Należy nakleić BIAŁĄ bioelektrodę na podeszwie PRAWEJ nogi (ok. 1/3 długości stopy od palców), a BRĄZOWĄ bioelektrodę symetrycznie na podeszwie LEWEJ nogi. (Punkt Nerka 1 [K1]).

Gdzie zakładać bioelektrody w przypadku bólu kolan?

Naklej BRĄZOWĄ bioelektrodę na wewnętrznej stronie kolana, a BIAŁĄ bioelektrodę na zewnętrznej stronie kolana.

W jakich przypadkach powinno się zastosować BIAŁĄ bioelektrodę bezpośrednio w miejscu bólu zamiast BRĄZOWEJ bioelektrody?

Praktyka kliniczna wykazała, że stosowanie BIAŁEJ bioelektrody bezpośrednio w miejscu bólu działa doskonale w przypadku starego lub przewlekłego bólu. Ta odwrócona polaryzacja może okazać się skuteczna w zrównoważeniu przepływu energii i uruchomieniu procesów zdrowienia. Możesz również spróbować użyć BIAŁĄ bioelektrodę zamiast BRĄZOWEJ po wypróbowaniu wszystkich sugerowanych opcji zastosowania BRĄZOWEJ bioelektrody w miejscu bólu.

Ile bioelektrod mogę nakleić jednocześnie?

W szczególnych okolicznościach można użyć dodatkowych zestawów bioelektrod, jednakże zastosowanie jednego do dwóch zestawów bioelektrod z reguły wystarcza.

Czy mogę zastosować bioelektrody IceWave do leczenia choroby?

Lifewave NIE leczy, łagodzi czy zapobiega jakiejkolwiek chorobie czy schorzeniu. Jeżeli Twój stan zdrowia jest poważny i masz pytania dotyczące bioelektrod LifeWave to zalecany jest kontakt z lekarzem lub specjalistą służby zdrowia przed użyciem bioelektrod IceWave.

Kiedy należy zastosować Energy Enhancer zamiast innej bioelektrody?

Powinieneś zastosować bioelektrody Energy Enhancer, kiedy potrzebujesz zwiększyć produkcję energii, poprawić wyniki sportowe dzięki zwiększeniu wydolności oraz wytrzymałości, a także w celu ogólnej poprawy samopoczucia.

Co powinienem odczuć, nosząc bioelektrody Energy Enhancer?

Mimo iż jest to kwestia indywidualna, podczas używania bioelektrod powinien być odczuwalny podwyższony i stabilny poziom energii. Dotyczy to również wzrostu w dostrzeganym poziomie energii i wytrzymałości. Początkowo możliwe jest występowanie objawów detoksykacji.

Kiedy należy używać bioelektrod Energy Enhancer?

Bioelektrody Energy Enhancer przeznaczone są dla osób, które chcą poprawić wytwarzanie energii w organizmie, wyniki sportowe i wytrzymałość, a także pozytywnie wpłynąć na swoje ogólne samopoczucie.

Co powinnam czuć, nosząc bioelektrodę Silent Nights?

Możliwe jest odczuwanie senności. Innym wynikiem działania bioelektrod jest spokojniejszy sen, który gwarantuje poczucie wypoczęcia po przebudzeniu. Nakleić sobie około 1 godzinę przed snem.

Czy bioelektrody Silent Nights były badane?

Tak. Badania udowodniły, że bioelektrody Silent Nights zapewniają poprawę jakości snu i zwiększenie jego ilości.

Kiedy należy używać bioelektrod Silent Nights?

Zaleca się naklejenie bioelektrod 1-2 godziny przed snem i stosowanie aż do momentu wstania z łóżka.

Jakie korzyści są związane ze stosowaniem bioelektrod SP6 Complete?

Bioelektrody SP6 Complete pomagają kontrolować i regulować apetyt oraz zmniejszyć uczucie łaknienia.

Co powinnam odczuć, nosząc bioelektrodę SP6 Complete?

Mimo iż jest to kwestia indywidualna, powinno nastąpić zmniejszenie uczucia głodu i łaknienia.

W jaki sposób działają bioelektrody SP6 Complete?

Bioelektrody stymulują znajdujące się na ciele punkty akupunkturowe, które przez wieki były wykorzystywane do regulacji i kontroli apetytu.

Czy można używać bioelektrody SP6 Complete razem z innymi bioelektrodami LifeWave?

Tak. Możliwe jest stosowanie bioelektrod SP6 Complete w połączeniu z bioelektrodami Y-age Glutathione, co pomaga kontrolować apetyt przy jednoczesnym wspomaganiu detoksykacji w celu uzyskania dodatkowej utraty wagi.

Czym jest glutation i jakie korzyści przynosi?

Glutation jest głównym przeciwutleniaczem i pomaga w detoksykacji organizmu oraz neutralizacji wolnych rodników, wspierając tym samym układ odpornościowy.

Co powinienem czuć, nosząc bioelektrodę Y-age Glutathione?

Ponieważ glutation jest przeciwutleniaczem, możliwa jest do odczucia poprawa poziomu energii i ogólnego samopoczucia. Glutation pomaga w usuwaniu toksyn z organizmu, dlatego można też odczuwać objawy detoksykacji, takie jak: ból gardła, ból głowy, zmęczenie lub nudności. W takim przypadku należy po prostu zdjąć bioelektrodę i wypić dodatkową ilość wody.

Po jakim czasie mogę się spodziewać efektów używania bioelektrod Y-age Glutathione?

Mimo iż jest to kwestia indywidualna, wiele osób zauważa natychmiastową reakcję detoksykacji i wstępną poprawę poziomu energii po kilku dniach używania plastrów. Dla uzyskania bardziej zauważalnych efektów odmładzających zalecane jest stosowanie bioelektrod Y-age przez 90 dni.

Czym jest karnozyna i jakie korzyści przynosi?

Karnozyna jest substancją odżywczą, naturalnie występującą w organizmie człowieka. Jej wytwarzanie słabnie z wiekiem. Badania naukowe dotyczące karnozyny pokazują, że odgrywa ona kluczową rolę dla zdrowia każdego z nas oraz że ma wyjątkową właściwość przekształcania starych komórek w nowe, zdrowe komórki.

Co powinnam czuć, nosząc bioelektrodę Y-age Carnosine?

Tak jak w przypadku pozostałych bioelektrod Y-age, początkowo możliwe jest występowanie objawów detoksykacji. Niektóre osoby zauważyły, że bioelektrody Y-age Carnosine działają na nie uspokajająco. Jeśli tak jest również w Twoim przypadku, proponujemy spróbować nosić bioelektrody wieczorem.

Po jakim czasie mogę się spodziewać efektów używania bioelektrod Y-age Carnosine?

Mimo iż jest to kwestia indywidualna, wiele osób zauważa natychmiastową reakcję detoksykacji i wstępną poprawę poziomu energii po kilku dniach używania bioelektrod. Dla uzyskania bardziej zauważalnych efektów odmładzających zalecane jest stosowanie bioelektrod Y-age przez 90 dni.

Jakie korzyści są związane ze stosowaniem bioelektrod Y-age Aeon?

Bioelektrody Aeon zostały przetestowane klinicznie pod względem niwelowania zarówno stresu jak i stanów zapalnych, dwóch głównych przyczyn starzenia.

Co powinienem czuć, nosząc bioelektrodę Y-age Aeon?

Początkowo możliwy jest brak jakichkolwiek odczuć, jednak wiele osób zauważa zwiększony poziom energii i ogólną poprawę samopoczucia. Tak jak w przypadku pozostałych bioelektrod Y-age, początkowo możliwe jest występowanie objawów detoksykacji.

Po jakim czasie mogę się spodziewać efektów używania bioelektrod Y-age Aeon?

Mimo iż jest to kwestia indywidualna, wiele osób zauważa natychmiastową reakcję detoksykacji i wstępną poprawę poziomu energii po kilku dniach używania bioelektrod. Dla uzyskania bardziej zauważalnych efektów odmładzających zalecane jest stosowanie bioelektrod Y-age przez 90 dni.