Technologia LifeWave®

Jak działa i jak wpływa na nasze zdrowie?

W jaki sposób działa system plastrów LifeWave?

 

Technologia LifeWave ® została wynaleziona przez amerykańskiego naukowca Davida Schmidta podczas prac badawczych dla Wojska Stanów Zjednoczonych. Jego celem było wynalezienie nowej technologii medycznej, która umożliwiłaby zwiększenie energii i redukcję bólu bez używania środków chemicznych, a tym samym w całkowicie bezpieczny sposób.

Plastry Lifewave są nowoczesną formą fototerapii. Zawierają w sobie kryształy organiczne, które pod wpływem ciepła wytwarzanego przez ciało odbijają niewielkie ilości światła w zakresie pasm podczerwieni i światła widzialnego. Po umieszczeniu na ciele plastry stymulują nerwy i punkty akupunkturowe na powierzchni skóry, co przynosi korzyści zdrowotne nieosiągalne przy użyciu jakiegokolwiek innego produktu dostępnego obecnie na rynku. FTIR (spektroskopia w podczerwieni z transformacją Fouriera) potwierdza to zjawisko. Plastry zawierają opatentowaną mieszankę aminokwasów, wody, stabilizowanego tlenu i naturalnych związków organicznych. Żadna z substancji zawartych w plastrach nie wnika do wnętrza organizmu. Lifewave to wyjątkowa, nowa technologia, o której powinni dowiedzieć się wszyscy.

W jaki sposób plastry wpływają na poprawę zdrowia?

 

Przyzwyczailiśmy się do myślenia, że aby osiągnąć poprawę naszego zdrowia, musimy wprowadzać coś (na przykład witaminy) do wnętrza organizmu. Choć odpowiednie odżywianie, nawodnienie i ćwiczenia fizyczne są niezbędnymi elementami zdrowego trybu życia, nasz organizm potrzebuje również ciągłego przepływu energii. Na przykład, nasz mózg i nerwy przesyłają sygnały elektryczne do mięśni, powodując ich skurcze w wyniku wykorzystania przechowywanej w komórkach energii chemicznej.

Od tysięcy lat wiadomo, że określone częstotliwości światła mogą powodować określone zmiany w organizmie człowieka. Kiedy wychodzimy na słońce, częstotliwość odbieranego światła powoduje, że w naszym organizmie wytwarzana jest witamina D. Inna częstotliwość światła (promieniowanie UV) skutkuje wytwarzaniem melaniny — substancji chemicznej odpowiadającej za opaleniznę.

W plastrach LifeWave wykorzystano tę wiedzę, aby pobudzić organizm do aktywacji komórek macierzystychzwiększenia energii, zwalczania bólu, detoksykacji, opóźnienia efektów starzenia, kontroli apetytu, zmniejszenia stresuzapewnienia lepszej jakości snu, wspierania zdrowego układu sercowo-naczyniowego, poprawy nastroju poprzez stymulację produkcji endorfin, poprawy stanu zdrowia skóry, a nawet w celu bezpiecznego łagodzenia bólu i stanów zapalnych u koni.

Czym jest fototerapia?

Fototerapia (czasem nazywana terapią światłem lub helioterapią) jest metodą leczenia uznaną i praktykowaną od tysięcy lat. Jednak to, dlaczego różne częstotliwości światła skierowanego na skórę wywołują korzystne dla zdrowia efekty, zostało wyjaśnione całkiem niedawno. W 1903 roku dr Niels Finsen otrzymał Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny za wykorzystanie sztucznego źródła światła do leczenia jednego z rodzajów tocznia. Z tego powodu dr Finsen uznawany jest za ojca współczesnej fototerapii. Niedawno fototerapia wkroczyła w erę nowoczesności dzięki wykorzystaniu form czynnego światła, takich jak technologie zimnych laserów, diod emisyjnych (LED) i lamp UVB. Ministerstwa zdrowia na całym świecie, w tym Federalny Urząd Żywności i Leków w Stanach Zjednoczonych, zatwierdziły stosowanie fototerapii w celu łagodzenia bólu oraz jako bezoperacyjną formę liftingu. Najwyraźniej fototerapia zajęła należne jej miejsce jako realna i nowoczesna technologia medyczna. Obecnie w plastrach Lifewave stosuje się zaawansowaną formę fototerapii, która nie wymaga źródła czynnego światła (czyli nie jest potrzebna lampa). Zamiast tego plastry Lifewave wykorzystują światło odbite aktywowane pod wpływem ciepła wytwarzanego przez ciało. W rezultacie uzyskuje się bezpieczną, efektywną i klinicznie potwierdzoną metodę poprawy zdrowia.

Czym jest i jak działa akupunktura?

 

Akupunktura jest metodą leczniczą, w której efekt terapeutyczny osiągany jest przez oddziaływanie za pomocą cienkich metalowych igieł na określone punkty na powierzchni ludzkiego ciała. Punkty te położone są na przebiegu kanałów energetycznych tzw. meridianów. Akupunktura to niesamowicie skutecznych system medyczny. Za pomocą akupunktury leczy się ponad 1/3 ludzkości. W Polsce jedynie 10% ludzi stosuje akupunkturę. Usprawnienie przepływu energii przez nasze ciało może poprawić diametralnie nasze zdrowie. Jak działa technologia Lifewave? W lekkim uproszczeniu możemy nazwać ją akupunkturą bez igieł, co jest nie lada ułatwieniem oraz szansą dla osób, które samodzielnie chcą zadbać o swoje zdrowie.

Dlaczego technologia jest bezpieczna?

 

Plastry mają status „non-transdermalnych”. Światowa Organizacja Antydopingowa potwierdziła to stwierdzenie. Oznacza to, że żadna substancja chemiczna nie wnika z plastra do ciała. Bardzo często można to potwierdzić umieszczając je na ubraniu, opatrunku czy gipsie. Na stronie firmy jest ponad 70 badań potwierdzających skuteczność i bezpieczeństwo tej technologii. Technologia jest zarejestrowana w FDA – Federal Drug Administration oraz posiada opinię WADA (Word Anty-Doping Agency).

Produkt jest zarejestrowany w Unii Europejskiej jako: „Urządzenie do delikatnej stymulacji punktów akupresurowanych”. Aktualna badania, certyfikaty oraz opinie naukowe znajdą Państwo na stronie www.lifewave.com