Podstawowe informacje o bioelektrodach - czym są bioelektrody Lifewave

Przekonaj się o wyjątkowych właściwościach bioelektrod.

R

Bioelektrody LifeWave nie są chemią.

Po naklejeniu bioelektrody Lifewave żadna substancja nie wnika do organizmu w związku z czym nie obciąża organizmu i nie ma przeciwwskazań ani efektów ubocznych. Samą technologię stosuje elita zawodowych sportowców i posiada opinie Agencji Antydopingowej. Na ostatnich mistrzostwach świata w piłce nożnej w Brazylii, technologię stosowała m.in. reprezentacja Niemiec. (na zdjęciu po prawej, Sami Khedira z “oklejonym” prawym kolanem)

R

Z czego składają się bioelektrody Lifewave?

Bioelektrody zawierają aminokwasy, wodę, tlen, cukier w postaci skrystalizowanej oraz substancje fotoaktywne odbijające wybrane pasmo podczerwieni. Całość jest zamknięta w poliestrowej obudowie, które nie przepuszcza żadnej substancji na zewnątrz (plaster non-transdermalny).

Bioelektrody Lifewave

Bioelektrody Lifewave

R

Bioelektroda LifeWave działa na zasadzie fototerapii

Fototerapia to dziedzina naukowa, która opisuje oddziaływanie falą świetlną na ludzki organizm. Każdy wie, że wychodząc na słońce nasze ciało produkuje witaminę D, ponieważ odpowiednie długości fali świetlnej wywołują w ludzkim ciele szereg pozytywnych efektów zdrowotnych. W przypadku Lifewave jest to światło podczerwone, niewidzialne dla ludzkiego oka, którego odpowiednie pasmo pomaga przywrócić prawidłową produkcję takich potężnych substancji jak: glutation (mistrzowski antyutleniacz), karnozyna (białko długowieczności) czy melatonina (hormon snu). Każda bioelektroda wysyła inną częstotliwość fali dzięki czemu uruchamia odpowiednie procesy w komórkach naszego ciała w całkowicie i naturalny bezpieczny sposób.

Bioelektrody same nie emitują sygnału, ponieważ są pasywne. Ich aktywacja następuje przy zbliżeniu do ludzkiego organizmu, który emituje promienie podczerwone. Bioelektrody działają na zasadzie “lustra”, które odbija i filtruje wybraną częstotliwość z pola elektromagnetycznego wokół naszego ciała.


R

Dlaczego należy pić wodę używając bioelektrody Lifewave?

Technologia Lifewave bazuje na elektrycznym przewodnictwie ciała, dlatego przed przyklejeniem bioelektrody Lifewave należy wypić 1, a najlepiej 2 szklanki wody, aby produkt działał jak najlepiej. Jeśli jesteśmy odwodnieni większość procesów biochemicznych w naszym ciele zostaje wstrzymana, a cała komunikacja układu nerwowego działa wolniej. Odwodnienie może być jedną z przyczyn tego, że produkt będzie działał słabiej albo w  ogóle. Dlatego zacznij stosowanie bioelektrody od wypicia WODY (nie kawy, nie herbaty!).

R

Dlaczego bioelektrody Icewave składają się z dwóch kolorów?

Jedna bioelektroda jest elektrycznie ujemna, druga dodatnia. Naklejając brązową (ujemną) bioelektrodę na miejsce bólu, a następnie białą (dodatnią) bioelektrodę według sugerowanej metody zegarowej usprawniamy przepływ energii i komunikacji przez uszkodzoną tkankę. Prawidłowy przepływ energii jest warunkiem koniecznym do samoregeneracji miejsca. Bioelektrody momentalnie przywracają przepływ energii, zapewniając odpowiednie warunki do samoregeneracji. Co ciekawe bioelektroda działa często w przypadkach, w których farmakologia, nawet brana latami, nie jest w stanie przynieść poprawy, a dodatkowo zatruwa i obciąża organizm.


R

Ogólne zasady polaryzacji.

DWUBIEGUNOWE bioelektrody ICEWAVE, ENERGY ENHANCER i ACULIFE

 • BIAŁE bioelektrody są naładowane pozytywnie (+) i powinny być naklejane na PRAWEJ stronie ciała.
 • BRĄZOWE bioelektrody są naładowane negatywnie (-) i powinny być naklejane na LEWEJ stronie ciała.

W przypadku stosowania plastrów w celu redukcji bólów przewlekłych, gdy zalecane położenie nie przynosi oczekiwanych efektów należy zamienić bioelektrody miejscami.

JEDNOBIEGUNOWE bioelektrody:

 • AEON                                    → BIAŁA  -> dodatnia  (+)   umieszczenie: prawa strona lub środek ciała
 • GLUTATHIONE                   → BIAŁA                         (+)                              prawa strona lub środek ciała
 • CARNOSINE                        → BIAŁA                         (+)                              prawa strona lub środek ciała
 • SILENT NIGHTS MD          → BIAŁA                         (+)                            prawa strona lub środek ciała
 • SP6 COMPLETE                 → BIAŁA   ->  ujemna   (-)    umieszczenie:  lewa strona
R

Czy muszę znać się na akupunkturze?

NIE! Sugerowane miejsca na ulotce dotyczą tych punktów na ciele, w których przewodnictwo skóry jest większe. Nie trzeba znać się na akupunkturze, żeby stosować bioelektrody Lifewave. Niemniej jednak mogą Państwo osiągnąć dodatkowe korzyści naklejając ją na miejsca związane z organami wewnętrznymi opisanymi w protokołach, aby osiągnąć jeszcze lepszy efekt. Dostęp do zaawansowanych protokołów dostaniesz dołączając do projektu LifewaveTeam.PL

R

Jakie są rodzaje bioelektrod Lifewave?


R

Jak przechowywać bioelektrody LifeWave?

Bioelektrody aktywują się już w odległości kilku centymetrów od ciała, dlatego nie przechowuj ich przy sobie (także w kieszeni czy portfelu) dopóki nie planujesz ich używać.

Nie przechowuj ich także w zasięgu promieniowania elektromagnetycznego (np. mikrofalówka) czy też długotrwale wystawionych na działanie światła słonecznego (np. w rozgrzanym samochodzie).

Do zużycia bioelektrody dochodzi w wyniku spalania nanokryształów cukrów w niej zawartych.

R

WAŻNE INFORMACJE

 • Bioelektroda jest wielokrotnego użytku.
 • Z bioelektrodą można się kąpać (należy przykleić ją na suchą skórę, wówczas nie powinna się odlepić).
 • Nie należy korzystać z tych samych bioelektrod przez różne osoby ze względów higienicznych (np. potencjalne bakterie na skórze)
 • Bioelektroda zużywa się tylko przy ciele lub po wystawieniu na silne słońce.
 • Bioelektroda działa łącznie minimum 12 godzin. Ten okres możemy podzielić na kilkukrotne używanie tej samej bioelektrody (3 razy po 4 godziny). Podczas nieużywania odkładamy bioelektrodę z dala od ciała (np. na półkę).
 • Wiele użytkowników obserwuje efekt działania nawet do 18-24 godzin od naklejenia.
 • Podczas procesu działania dochodzi do spalania cukrów zawartych w bioelektrodzie. Dlatego następuje zużycie.
 • Bioelektroda nie ma na celu leczyć ani diagnozować, ale wielu użytkowników obserwuje jej ogromny wpływ na poprawę zdrowia.
 • Bioelektroda działa nawet do 2-3 centymetrów do ciała i można ją nakleić na ubranie, buty, a nawet na gips!
 • Nie ma znaczenia czy położymy bioelektrodę spodem do góry czy na odwrót, ponieważ sygnał wysyłany jest w każdym kierunku.
 • Nie musimy odklejać warstwy samoprzylepnej, ponieważ i tak działa całą powierzchnią, a żadna substancja nie wnika z plastra do organizmu.
 • Bioelektrodę możemy przykleić dodatkowym zewnętrznym plastrem, aby się lepiej trzymała ciała.
 • Bioelektrody nie uzależniają, ponieważ nie wprowadzają do ciała żadnej substancji chemicznej.
 • Nie da się przedawkować stosowania bioelektrod Lifewave.
 • Bioelektrody Lifewave można łączyć ze sobą w celu osiągnięcia efektu synergii i jeszcze szybszych efektów.